Marcin_Jamkowski_male-6184 (1).jpg

Droga Amazonko poczuj się DOBRZE

Dlaczego dobór peruki, protezy piersi lub bielizny korygującej nie może być momentem, w którym kobieta przede wszystkim na nowo buduje swoją pewność siebie? Wydaje nam się, że to jest właśnie celem doboru produktów dedykowanych Amazonkom.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów dedykowanych Amazonkom

W  wciąż powstających specjalnie przygotowanych przestrzeniach chcemy, abyś poczuła się maksymalnie komfortowo

PROTEZY PIERSI

 

Prawidłowe dopasowanie protezy piersi nie tylko zwiększa psychiczny komfort ale również przywraca równowagę ciała, zapobiega bólom karku i pleców oraz chroni klatkę piersiową i blizny pooperacyjne. W naszych sklepach zapewniamy o właściwy dobór protezy piersi wybierając nowoczesne produkty. Wyspecjalizowana konsultantka w atmosferze intymności zadba o odpowiednie dopasowanie, które pomoże Ci poczuć się komfortowo.

SZEROKI ASORTYMENT

 

Oferujemy szeroki wybór fasonów oraz kolorów peruk. Używając nowoczesnych rozwiązań i materiałów z mikrofibry chcemy sprawić, abyś mogła poczuć się wyjątkowo, kobieco oraz naturalnie. Nie liczmy tutaj czasu spędzonego w przymierzalni – jeśli potrzebujesz przymierzyć wiele modeli, mamy na to czas, bo jesteśmy tutaj dla Ciebie.

W ich dopasowaniu pomogą Ci wykwalifikowani pracownicy, którzy rozumieją Twoje potrzeby

W trakcie doboru bielizny, peruki, protezy czy innych akcesoriów będziesz miała tyle czasu ile go naprawdę potrzebujesz

PROTEZY WŁOSÓW

 

Zadbaliśmy, abyś w jednym miejscu mogła znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy. Mamy na stanie wysoką jakościowo bieliznę, innowacyjne nakładki uzupełniające, akcesoria do pielęgnacji protez, płyny myjące. Każdy potrzebny produkt jest indywidualnie dobierany do Twoich potrzeb. Jeśli nie jesteś pewna, który z produktów sprawdzi się u Ciebie najlepiej nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze oraz dopasowaniu.

PRZYJAZNA ATMOSFERA

 

A wszystko to w otoczeniu wzajemnego zrozumienia i poszanowania intymności. Pragniemy przede wszystkim wspierać kobiety w budowaniu pewności siebie w czasie choroby oraz po jej ustąpieniu. Staramy się zrobić co możemy, aby dobór akcesoriów przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze.